MENU

DSV and Panalpina - achieving more together - see more at dsv.com

Lider Logistyki 2017

Szanowni Państwo !Z przyjemnością informujemy, że Panalpina Polska w XVI edycji konkursu "Operator Logistyczny Roku" została laureatem nagrody Lider Logistyki w kategorii Doświadczenie i Wiarygodność Biznesowa.


Badanie Operator Logistyczny Roku jest realizowane przez Agencję Badawczą Data Group Consulting oraz Wydawnictwo Eurologistics raz w roku. Ma ono na celu uzyskanie obiektywnych informacji na temat zakresu oraz jakości usług logistycznych, świadczonych przez przedsiębiorstwa należące do czołówki firm z branży TSL. Dane niezbędne do utworzenia tego rankingu są pozyskiwane metodą indywidualnego wywiadu telefonicznego, gdzie respondentami są klienci badanych spółek.


Panalpina Polska od lat uczestniczy w badaniu Operator Logistyczny Roku zdobywając najwyższe laury w obsłudze frachtu lotniczego, morskiego, a ostatnio również kolejowego. Tak jest i w tym roku, co szczególnie cieszy, biorąc pod uwagę tak dynamiczy rozwój firmy od momentu jej powstania 11 lat temu.


Gorąco dziękujemy Państwu za współpracę i zaufanie, którym nas obdarzyliście w minionym roku oraz liczymy na kolejne lata partnerskiej współpracy i wspólnego rozwoju.


Z wyrazami szacunku!


Jacek Strycharczyk                                                 Przemysław Mormul

Dyrektor Zarządzający                                            Dyrektor Marketingu i Sprzedaży